1. Home
  2. ADM Worldwide
  3. Europe
  4. České Republice

České Republice

Česká republika

O společnosti ADM v České republice
Společnost ADM provozuje v České republice závod na drcení a rafinaci olejnin v Olomouci a obchodní pobočku v Praze, kde probíhá nákup obilnin a olejnin. Společnost ADM má v České republice téměř 125 zaměstnanců.

Olejniny

Společnost ADM zahájila své působení v České republice v roce 2009 akvizicí závodu na drcení a rafinaci olejnin v Olomouci. Závod ADM v Olomouci je jedním z největších zpracovatelských zařízení v České republice. ADM je jedním z největších dodavatelů jedlých rostlinných olejů v České republice. Naše produkty míří k různým spotřebitelům, od restauratérů po odběratele z oblasti občerstvení.

Obchod

Pobočka Archer Daniels Midland Trading v Praze úzce spolupracuje s místními farmáři, farmářskými družstvy a obchodními domy k získávání obilnin, jako je pšenice, kukuřice a ječmen, a olejnin, včetně řepkového a slunečnicového semena a sójových bobů z celé České republiky. Obilniny putují k našim zákazníkům v České republice, Německu, Itálii a Polsku, zatímco olejniny jsou využívány k zásobování provozoven ADM na drcení v Olomouci a v německém Straubingu a také v dalších provozovnách na drcení napříč Evropou.

Firemní společenská odpovědnost

Společnost ADM v České republice úzce spolupracuje s místními výrobci a pomáhá podporovat farmářské postupy vstřícné vůči životnímu prostředí, včetně vytváření a podpory růstu místní přírody.

Translations