1. Home
  2. ADM Worldwide
  3. Europe
  4. Україна

Україна

Про АДМ Україна
В Україні в компанії АДМ працюють понад 850 співробітників, у компанії є олійноекстракційний завод в Іллічівську, зерновий термінал в порту Одеси, п'ять силосних башт на території, віддаленій від моря, та одна силосна башта біля річки, а також торговий офіс у Києві.

У квітні 2014 року АДМ завершила операцію з придбання останньої частки компанії «Альфред С. Топфер Інтернешнл», глобального торговця сільськогосподарською продукцією з торговими офісами по всій Україні. Компанія «Альфред С. Топфер Інтернешнл» була перейменована в «АДМ Трейдинг Україна» та стала ключовим підприємством для торговельної діяльності АДМ в Україні. Офіс у Києві вирощує зерно, насіння соняшнику та продає соняшникову олію та борошно.

Зобов'язання перед спільнотою
АДМ з гордістю відіграє відповідальну громадянську роль у спільнотах, де ми працюємо. В Україні серед прикладів нашої відповідальної діяльності є благодійні внески в медичні послуги та об'єкти в міських лікарнях і школах Іллічівська.

Щороку АДМ відзначає Всесвітній день продовольства та ставить собі за мету інформувати громадськість про глобальні продовольчі проблеми та сприяти солідарності в боротьбі з бідністю, голодом і недоїданням. Минулого року команда АДМ Україна пожертвувала на користь різних благодійних організацій продукти тривалого зберігання, такі як борошно, олія і крупи.


Фінансова звітність ТОВ АДМ Юкрейн за рік, що закінчився 31 грудня 2020 року

Фінансова звітність ТОВ «АДМ Юкрейн» за рік, що закінчився 31 грудня 2019 року


Translations